Náhradní uhlíky pro elektrické nářadí a vysokozdvižné vozíky

Pokud potřebujete jakékoliv nové náhradní uhlíky do elektrického nářadí, vyberte si je v našem e-shopu nebo prodejně v Třebíči, kde Vám je můžeme i vyměnit.
Nově jsme se stali výhradním zastoupením firmy ASEIN, která je dodavatelem nových náhradních uhlíků do elektrického nářadí všech značek a také náhradních uhlíků pro vysokozdvižné vozíky. Mnoho z těchto náhradních uhlíků se dá po úpravě použít i do jiných elektrospotřebičů.

Nové originální náhradní uhlíky do elektrického nářadí - prodej  

V našem specializovaném e-shopu centrum-naradi.cz si můžete objednat téměř kterékoliv nové náhradní originální uhlíky do elektrospotřebičů a vysokozdvižných vozíků téměř všech značek, které znáte nebo vás napadnou. V nabídce máme uhlíky pro elektrospotřebiče a vozíky značek Ryobi, AEG, Tuson, Bosch, Hilti, Dewalt, Makita, Hitachi, Extol, Xtline, Metabo, Rupes, Powerplus, Milwaukee, Virutex, Fein, Festool, Flex, Casals, Kango, Felisatti, Skil, Narex, Protool, Wacker, Steyer / Peugeuot, DWT, Kress, Black & Decker a další.

Servis, opravy elektrického nářadí a výměny uhlíků

V naší prodejně a servisní dílně v Třebíči vám opravíme vaše elektrické nářadí a vyměníme vám v něm opotřebované uhlíky za nové originální. Můžete si také zakoupit uhlíky a opravu si provést sami. Většinu originálních nových uhlíků do elektrického nářadí vedeme skladem.