O nás

E-shop www.centrum-naradi.cz je dalším příjemným rozšířením pole působnosti naší společnosti působící na českém trhu od roku 2007. Za tuto relativně krátkou dobu jsme stihli vybudovat velice pevnou konstrukci naší společnosti, jejíž základy jsou velice rozsáhle a pevně zapuštěné do celého trhu. Tuto pozici upevňuje několik důležitých faktů.

Centrum-naradi.cz je tým mladých a velice kreativních lidí, pracujících ojedinělým způsobem, který v České Republice není zatím standardem a tím úspěšně razíme cestu svého „KNOW HOW“ a neustále upevňujeme svou pozici na českém trhu. Je-li tato cesta podpořena mnohaletou praxí a zkušenostmi pracovníků z oboru, které naše společnost má, je tu pro Vás připraven opravdu silný tým a partner.

Nedílnou součástí naší síly a postavení je i podpora spolupráce s firmami zvučných jmen. Díky velice úzké spolupráci s těmito firmami jsme pro Vás schopni zajistit pevné a spolehlivé zázemí, servis, podporu a hlavně odbornou pomoc s rychlou komunikací.

V sortimentu zboží www.centrum-naradi.cz naleznete svářecí techniku, stavební techniku, zahradní techniku, dílenské stroje a nářadí, ruční nářadí a vůbec vše, co pro svou práci potřebuje profesionální pracovník i domácí kutil.

Těšíme se na Vaši návštěvu webových stránek, kontakt s Vámi a úspěšnou spolupráci. Velice brzy se můžeme setkat na některé naší předváděcí akci, které pravidelně konáme a veškerý náš sortiment představujeme a nabízíme k vyzkoušení.